Czym się kierować przy doborze fryzury.
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Dobieranie fryzur

Dobrze dobrana fryzura nie jest łatwą sprawą. Podstawową zasadą doboru fryzury jest kształt i proporcje twarzy. Jeżeli twoja twarz ma kształt owalny to będzie ci dobrze w prawie każdej fryzurze. Jeśli masz twarz prostokątną wybieraj fryzury jasne, a unikaj ciemnych i gładkich, które uwydatniają jeszcze bardziej ostre rysy twarzy.

Aby twarz wyglądała łagodniej wybierz fryzury cieniowane. Jeżeli twoja twarz ma kształt kwadratowy, czyli szerokie kości policzkowe, unikaj symetrycznych fryzur, zawłaszcza takich obciętych równo z linią brody, wskazane są fryzury cieniowane. Jeżeli twoja twarz jest okrągła, unikaj fryzur kręconych i szerszych po bokach. Dobrym rozwiązaniem jest fryzura z przedziałkiem na czubku głowy, długie proste fryzury.

Jeśli masz trójkątną twarz, czyli szpiczastą brodę i szersze czoło wybieraj fryzury dłuższe, minimum do ramion. Dobrym rozwiązaniem jest obfita grzywka i włosy proste lub kręcone w okolicy szyi.

tagi: Modne fryzury tag Dobieranie fryzur tag Uczesania tag Fryzury tag Dobieranie uczesań
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków