Fryzury komunijne - uczesania na komunię dla dzieci
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Fryzury komunijne

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest szczególnym dniem, wiąże się on z wielkim przeżyciem religijnym, ale nie tylko. W tym dniu każdy rodzic chce, aby jego dziecko wyglądało jak najpiękniej, chłopcy i dziewczynki również chcą wyglądać jak najlepiej. Dlatego specjalnie na tą uroczystość rodzice wybrali dla dzieci sukienkę lub albę oraz planują wybrać uczesanie – fryzurę komunijną. Dziewczynki może uczesać mama, znajoma bądź profesjonalna fryzjerka.

Niezależnie od tego, należy pamiętać, aby nie przesadzić z fryzurą i dostosować ją odpowiednio do wieku i okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Najczęściej wybieranymi fryzurami komunijnymi są pokręcone lub proste rozpuszczone włosy. Również dużym zainteresowaniem cieszą się koki i inne upięcia. Takie uczesania szczególnie są ozdabiane. Do wyboru mamy wianki komunijne, śliczne małe spineczki o różnych kształtach i formach, a także świeże prawdziwe kwiatuszki.

Wybierając fryzurę komunijną należy pamiętać, aby dobrać ją odpowiednio do kształtu twarzy dziecka, tak aby podkreślało ono urodę naszej pociechy. Zrób wszystko, aby Twoje dzieci w tym dniu wyglądało jak najpiękniej!

Galeria fryzur komunijnych

(kliknij, na fryzurę, aby powiększyć)
tagi: Fryzury komunijne tag Fryzury na komunię tag Komunia Święta tag Fryzury dla dzieci
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków