Dzień ślubu to czas, kiedy jesteś szczególnie obserwowana, masz wyglądać przepięknie - zobacz fryzury ślubne!
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Fryzury ślubne

Fryzury ślubne charakteryzują się tym, że poza upięciami, kokami, czy lokami, stosowane są dodatki takie jak: spinki, kwiaty żywe i sztuczne, koraliki i gumki - najczęściej te elementy możemy spotkać w kolorze białym, dopasowanym do sukni ślubnej.

Ślub to jedyna w życiu uroczystość, gdzie Ty jako kobieta, jesteś w centrum zainteresowania, stoisz ponad wszystkimi gośćmi. Dlatego też ważne jest, aby zachwycić zgromadzonych swoim wyglądem - dobrze dobrana sukienka, ładnie umalowane paznokcie, piękne buty, bukiet kwiatów i sama fryzura. Uczesanie to pierwsza rzecz na co zwracają ludzie uwagę widząc panne młodą. Staraj się dobierać fryzurę, w której będziesz czuć się komfortowo. Ważne, aby przy wyborze fryzury ślubnej skonsultować się z fryzjerem, który ową fryzurę ślubną wykona, warto posłuchać rad fryzjerki i ewentualnie nanieść określone poprawki. Fryzura ma być trwała, aby wytrzymać całą noc. Wybierz fryzurę ślubną spośród naszych propozycji, ciesz się dniem ślubu jak najdłużej...

Galeria fryzur ślubnych

(kliknij, na fryzurę, aby powiększyć)
tagi: Ślub i wesele tag Fryzury na ślub tag Uczesania tag Galeria fryzur
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków