Pierwszy kontakt z fryzurą i włosami - ogólne informacje na temat fryzur i uczesań
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Fryzury

Istnieje wiele sposobów układania włosów, od starożytności ludzie dbali o swoją urodę, o wygląd i o włosy. Nienaganna fryzura jest znakiem, że osoba o siebie dba. Fryzury możemy podzielić na trzy główne grupy: fryzury krótkie, średnie i długie. Podział ten w zależności od rodzaju włosów możnaby jeszcze bardziej szczegółowo rozpisać, ale nie o to nam chodzi ;-) Mając włosy krókie, warto wybierać fryzury odkrywające całkowicie czoło i uszy, przy fryzurach średnich możemy już eksperymentować np: z długością grzywki. Włosy długie sprawiają sporo kłopotów, raz, że pielęgnacja takiej długości włosa jest czasochłonna, a dwa, że fryzury długie można tworzyć w nieskończoność, włosy długie dają największą kontrole nad stylizowaniem fryzur.

Fryzury to nic innego jak uczesania włosów naturalnych, doczepianych lub farbowanych, mamy tyle uczesań ile ludzi naświecie, każde jest unikatowe mimo, że sprawiają wrażenie podobnych. Modne uczesanie, modna fryzura ma za zadanie zwrócić uwagę i zrobić wrażenie na otaczających nas ludzi z pracy, z ulicy, domowników...

Szukając fryzury, warto zajrzeć do naszego zbioru, gdzie wyselekcjonowane fryzury podzielone tematycznie na kilkanaście ciekawych kategorii takich jak: fryzury ślubne, wieczorowe, fryzury weselne, młodzieżowe, fryzury emo, krótkie, średnie i długie, fryzury dla dzieci i fryzury do szkoły. Przy wyborze kieruj się kolorem swojej cery, kolorem oczu i kształtem twarzy - to jest najkrótsza droga do osiągnięcia sukcesu. Modna fryzura równa się piękny wygląd, więc warto o nią zadbać!

tagi: Fryzury tag Porady i rady tag Pielęgnacja włosów tag Mycie i suszenie tag Włosy
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków