Wszystkie kolory włosów, jaki kolor wybrać do koloru skóry.
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Kolory włosów

Kolory wlosow Wyróżniamy dwa rodzaje kolorów włosów: ciepłe i zimne, do ciepłych kolorów możemy zaliczyć złoty blond, czekoladowy brąz i orzech, jasne odcienie miedzi, do zimnych kolorów można zaliczyć jasny blond, popielaty kolor włosów, aż przez ognistą czerwień, kończąc na czerni.

Blond od zawsze jest modny i ponad czasowy. Mówi się, że kolor jasny to kobiecy kolor włosów. Dlatego jeśli chcesz wyglądać kobieco zastosuj jasne blond farby. Jednak jeśli jesteś blondynką, a chciałabyś zmienić nieco odcień na ciemniejszy, pamiętaj, że dotychczasowy makijaż także będzie musial zostać zmieniony pod kolor włosów.

Czarny kolor włosów pasuje do kobiet naturalnych, pzreważnie brunetki kojarzy się z inteligencją. Do kolorów czarnych ładnie wpasuje się kolor miedzi. Pamiętajcie, aby nie malować pasemek ciemnych na jasnych włosach bo wyglądają nienaturalnie. Starajcie się w ostateczności malować ciemne włosy rozjaśniając je delikatnie jaśniejszymi pasemkami.

Brąz ma setki odcieni, podkreśl osobowość i wybierz kolor ciut mocniejszy od swoich naturalnych włosów. Aby nosić ciemne, brąz włosy, pamiętaj, że musisz mieć ładną i zadbaną cerę oraz dobrze zrobiony makijaż. Z doświadczenia wiem, że jeśli masz brąz włosy naturalne, to nie zmieniaj ich, bo moim zdaniem tylko stracisz - wiem to po sobie :) W ostateczności możesz rozjaśnić o jeden lub dwa tony, będzie ok.

Rude włosy, są odważnym krokiem u kobiet. Jest to kolor, który zwróci uwagę mężczyzn znających się na modzie oraz kobiet, które zapewne będą zazdrościć ;) W tym sezonie to kolor modny i wyzywający.

tagi: Kolor włosów tag Blond tag Czarne tag Brązowe tag Rude tag Siwe tag Kasztanowe tag Białe
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków