Galeria krótkich włosów, krótkie uczesania - fryzury.
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Krótkie fryzury

Nie każda z nas lubi krótkie włosy, zależnie od charakteru i upodobania kobiety wybierają własne uczesania na bazie doświadczenia, wyglądu ze zdjęć i opinii osób znajomych. Jeśli lubisz krótkie włosy, możesz zrobić z nimi naprawdę cuda. Zerknij na naszą galerię krótkie fryzury, może wybierzesz coś co Cie zainteresuje lub zainspiruje do stworzenia i wykreowania własnego nowego stylu.


Może najwyższy czas na zmianę w życiu, jeśli nastąpiła zmiana pracy, partnera życiowego, zmiana stylu życia - czas też na zmianę swojego wizerunku, nie tylko wyglądu przy użyciu kosmetyków - czas na wybór nowej fryzury, która wyróżni Cię z tłumu ludzi Cię otaczających. Zmiana wyglądu włosów na pewno będzie pozytywnym krokiem, sprawi, że zachwycisz nie tylko siebie samą, lecz bliskich i znajomych. Będziesz rozpoznawalna i zauważona, obmawiana i naśladowana. Zmiana image'u przybliży Cię do końcowego sukcesu!


Jeśli posiadasz już krótkie włosy, możesz zacząć od razu od eksperymentowania z fryzurami, natomiast jeśli Twoje włosy są długie, spróbuj zaryzykować wyjście do fryzjera w celu obcięcia, czy skrócenia ich. Zapoznaj się z fryzurami tutaj zamieszczonymi, bądź poradź się swojego fryzjera. Dając ten "krok do przodu" masz szansę zobaczyć siebie w lepszym świetle. Pamiętaj, że ryzyko czasem się opłaci.

Galeria fryzur krótkich

(kliknij, na fryzurę, aby powiększyć)
tagi: Krótkie włosy tag Uczesania tag Fryzury krótkie tag Młodzieżowe krótkie
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków