Ładne włosy - poprawna pielęgnacja włosów
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Ładne włosy

Włosy są zawsze ważnym elementem wyglądu, ładne włosy sprawiają, że mężczyźni ukazują zainteresowanie osobą. Więc co należy zrobić, aby Twoje włosy były ładne, zachowywały blask i kolor?

Staraj się ich nie zaniedbywać, myj włosy co drugi dzień, wyjątkiem są włosy przetłuszczające się, gdzie należy zabieg mycia powtarzać codziennie (większośc kobiet z tłustymi włosami się źle czuje i z domu wyjśc nie chce). Głównym wyznacznikiem niech nie będzie rodzaj szamponu, lecz odżywka i maseczki na włosy. Szampony pzreważnie są składnikowo podobne, zmienia się tylko producent, oczywiście różnica jest, ale nieznaczna.


Staraj się nie używać suszarek, ani lokówek, włosy nie lubią być przypalane, temperatura niszczy włosy, przez co tracą blask, są suche i łamliwe - często jest to powodem tego, że fryzura ułożyć się nie chce tak jakbyśmy sobie tego życzyli.


Po myciu ważne jest, aby spłukać najpierw ciepła, a następnie zimna wodą włosy, ma to na celu zamknięcie łusek włosa, blask pozostanie. Dowiedz się więcej, czytając porady w dziale Cenne porady

tagi: Ładne włosy tag Fryzury tag Włosy
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków