Odżywka odżywi Twoje, zniszczone czesaniem włosy.
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Odżywki do włosów

Odżywki do włosów Pamiętaj, że nie ma odżywki, która wniknie w głąb włosa - to ściema. Co do używania odżywek, należy nakładać ją od razu po umyciu włosów, wcześniej lekko osuszyć włosy ręcznikiem. Po nałożonej i dobrze wtartej odżywce należy dokładnie spłukać włosy. Na sam koniec po suszeniu, rozczesz dobrze włosy grzebieniem. Gdy pozostawisz resztki odżywki, możesz mieć na głowie matowe bądź wyglądające na przetłuszczone włosy. Dla włosów normalnych i zdrowych stosuj odżywki lekkie, dla włosów suchych stosujemy bardziej intensywne, przeważnie takie odżywki zawierają olejki, które nawilżą włos. Dla włosów cienkich należy wybrać odżywkę, poprawiającą objętość włosów. Odżywki dzielą się na dwie grupy: bez spłukiwania i wymagające spłukania.

Jeśli chcesz chronić włosy przed promieniowaniem UV, wybierz odżywkę bez spłukiwania z tlenkiem cynku. kolejną poradą są rozdwojone końcówki włosa, żadna odżywka nie naprawi ich, potrzebne będzie podcięcie końców włosów, odżywka jedynie nada włosom gładkość co pozwoli ukryć rozdwojenie końcówek.

tagi: Odżywki tag Naprawa zniszczonych włosów tag Słabe włosy tag Naturalne odżywki
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków