Przedłużanie włosów, stosowane metody zagęszczania i przedłużania.
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów Jeśli zdecydujesz się przedłużyć włosy wiedz, że nie stracisz na tym, profesjonalnie przedłużone włosy będą się ładnie prezentować, nikt nie odróżni włosów doczepionych. Włosy przedłużone zwiększą objętość i długość. Jednym słowem odmienią Ciebie i Twoją twarz.

Przedłużane włosy dziś stosowane są to włosy akrylowe - sztuczne lub włosy naturalne, pochodzące przeważnie z Indii, które dokleja lub dopina się do naturalnych własnych kosmyków. Wyróżniamy kilka metod doczepiania włosów: Metoda RACOON (na ciepło) gdzie pasemka włosów są mocowane woskiem tuż nad powierzchnią skóry, łączenia są bardzo niewielkich rozmiarów, całkiwicie niewidoczne.

Kolejna metoda Microrings Hair Extenssion (na zimno) polegająca na doczepianiu pasemek włosów za pomocą aluminiowych obrączek w kolorze Twoich włosów. Zaletą tej metody jest to, że po 3 miesiącach pasemka można podciągnać na odrośnięte włosy.

Następną popularną metodą przedłużania włosów jest Easy Hair Extenssion (na zimno), stosowane do łączenia miedziane tulejki w kolorze włosów. Tak jak w poprzedniej metodzie tu też istnieje możliwośc podciągnięcia pasemek na odrosty.

Przedłużane włosy mogą cieszyć długo, od 4 miesięcy do nawet roku! Oczywiście, jeśli usługa jest wykonana dobrze ;-)

tagi: Doczepianie włosów tag Zagęszczanie włosów tag Przedłużanie włosów tag Sztuczne włosy
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków