Włosy farbowane - rozjaśnianie włosów
Fryzura na dziś
fryzura tygodnia
Piękna, szałowa fryzura, idealna dla włosów długich, przedział wiekowy 25-35. Kręcone loki fantastycznie dopasują się do każdego kształtu twarzy - fryzura wieczorowa.

Rozjaśnianie włosów

Rozjaśnianie to proces polegający na pozbawianiu włosów pigmentu, który znajduje się w naturalnych włosach. Rozjaśnianie włosów jest najbardziej agresywny sposób zmiany koloru. Skutki farbowania mogą być różne. Należy pamiętać, że włosy zniszczone szybciej się rozjaśniają niż włosy zdrowe.

Zaletą rozjaśnionych włosów jest seksowny wygląd i odmłodzenie. Niestety cena jaką za to płacimy jest wielka, ponieważ włosy stają się wysuszone, słabe i łamliwe. Uzyskanie pięknego odcienia blond u osób z ciemnymi włosami nie jest łatwe, należy rozjaśniacz trzymać na kosmykach włosów znacznie dłużej a i to może nie przynieść oczekiwanego efektu, bo kolor może wyjąć żółty lub pomarańczowy. Z pomocą przyjdzie fioletowa płukanka, która zmieni kolor na bardziej pożądany szary blond.

Niestety włosy szybko odrastają i pasemka blond znacznie uwidaczniają ciemne odrosty. Jeżeli już decydujesz się na rozjaśnianie idź do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, będziesz mieć pewność, że włosy będą wyglądać dobrze.

tagi: Rozjaśnianie włosów tag Naturalne włosy tag Fryzurki tag Farbowanie tag Fryzury
point

Ciekawe linki
Wzorki | Diety | ZOO Kraków